support@cybersoft.cz +420 595 630 220

Naši Partneři

Jako společnost si vážíme spolupráce s každým z našich partnerů, níže si můžete prohlédnout s jakými společnostmi spolupracujeme.

Platební systémy

ComGate je platební bránou pro transakce v reálném čase. Umožňujeme platby telefonem, platební kartou nebo z bankovního účtu. Agregujeme platební řešení telekomunikačních operátorů, bank a dalších subjektů.

Poptávkový formulář Detailní informace o službě

Gopay platební brána nabízí rychlou a bezpečnou možnost jak bezhotovostně zaplatit v prostředí internetu.

Služba TatraPay je určena pro internetové obchodníky, kteří chtějí svým klientům s běžným účtem v Tatra bance nabídnout rychlý, jednoduchý a bezpečný způsob platby.

Společnost Essox patří k dlouhodobě pověřeným subjektům poskytujícím úvěry a další možnosti financování. Půjčky, které pokrývají hned několik oblastí, včetně možnosti pojištění. Vybírat si můžete ze čtyř základních sfér, v rámci nichž lze zakoupit zboží libovolného charakteru.

Home Credit je holdingovou společností, která zastřešuje globální platformu spotřebitelského financování, jež centrálně řídí strategii, technologie, rizika, produkty a refinancování pod značkou Home Credit.

Dopravní služby

PPL CZ patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu již od roku 1995. Kromě doručování pro firmy a podnikatele nabízí řešení i pro soukromé osoby se službou Balík pro tebe.

Moderní, spolehlivá a šetrná přeprava. Rozvíjíme chytré doručování zásilek s ohledem na společnost a životní prostředí a podporujeme praktické podnikatelské myšlení a nápady.

Zásilkovna je česká přepravní společnost, poskytující komplexní logistické služby pro internetové obchody. Od roku 2019 nabízí také službu Mezi námi, která umožňuje přepravu zásilek mezi fyzickými osobami.

Uloženka je široká dodavatelská síť s více než 1 300 výdejními místy v ČR, na která si můžete nechat doručit objednané zboží snadno, levně a rychle. Touto cestou zasílá zboží i náš e-shop. Výhody zásílání přes Uloženku jsou: Snadné sledování zásilky.

Česká pošta je státní podnik provozující poštovní služby na území České republiky.

Marketingové služby

Heureka je největší nákupní rádce na českém internetu. Baví nás dělat online nákupy jednodušší, rychlejší a bezpečnější.

Zboží.cz internetová služba, srovnávač poskytující informace při nakupování na internetu. Nakupování ulehčuje řazení a filtrování, které umožňuje snadno porovnávat ceny výrobků, zjistit skladovou dostupnost zboží nebo třeba vyhledat obchod v okolí uživatele.