support@cybersoft.cz +420 595 630 220

Reference

Vybrali jsme to nejlepší, co se nám pro naše zákazníky podařilo vytvořit.
Pokud se Vám líbí naše práce, rádi mezi našimi klienty uvítáme i Vás.

  • vše
  • Eshop + Software I6
  • Software I6

Vybrané reference našich klientů

istores.sk

iStores je největším Apple Premium Resellerem v České a Slovenské republice. Věnuje se prodeji výrobků Apple - iPhone, iPad, Mac, Apple Watch, iPod a příslušenství.

Prohlédnout naživo

dtpobchod.cz

DTPobchod - Profesionální nástroje a služby v oblasti tisku. Provozujeme e-shopy dtpobchod a qstore, a to již od roku 1998. Poskytujeme laické i profesionální veřejnosti ucelenou nabídku nástrojů pro polygrafii, přípravu tisku a fotografii.

Prohlédnout naživo

penta.cz

penta.cz - Už téměř 30 let působí na českém trhu. Produkty si získaly oblibu zákazníků i na Slovensku, v Maďarsku, Polsku i v dalších evropských zemích.

Prohlédnout naživo

datacomp.sk

Datacomp s.r.o. je slovenský predajca výpočtovej a spotrebnej techniky a stabilný partner na trhu IT už viac ako 20 rokov. V našej ponuke nájdete široké portfólio produktov a služieb z oblasti IT.

Prohlédnout naživo

fixdistribution.sk

Distribútor príslušenstva pre smartfóny a tablety. Zastupujeme značky SBS, PanzerGlass, Ideal of Sweden, Case-mate, OtterBox a mnohé iné.

Prohlédnout naživo

secomp.cz

secomp.cz - Na trhu působí od roku 1997. Od roku 2015 je dceřinou společností německé firmy SECOMP GmbH. Skupina SECOMP byla založena v roce 1965, sídlo má ve Švýcarsku a pobočky nebo zastoupení ve většině evropských zemí.

Prohlédnout naživo

cyklopoint.cz

Společnost MERIDA Czech s.r.o. je výhradním dovozcem jízdních kol a příslušenství značky MERIDA, sedel Selle SMP, komponentů ROTOR a řetězů YABAN.

Prohlédnout naživo

my-concept.cz

Společnost Jindřich Valenta – Concept patří mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů. Nejprve působila pouze na českém trhu, ale svou pevnou pozici má i na trhu slovenském, polském a rozšiřuje se i o další země.

Prohlédnout naživo

lenovoshop.cz

Lenovoshop.cz - specializovaný eshop Lenovo s expresním servisem. Nejvetsi showroom Lenovo na Morave.

Prohlédnout naživo

wifishop.cz

Společnost VanCo.cz byla založena v roce 1999 jako integrátor, servisní organizace a konzultační partner specializovaný na datové komunikace. V počátcích tvořili klientelu především velcí telco operátoři a korporátní zákazníci. Později společnost reflektovala rychle rostoucí význam a tržní podíl lokálních ISP a stala se jejich klíčovým partnerem a dodavatelem mikrovlnných i optických datových technologií.

Prohlédnout naživo

suntech.cz

Dynamická společnost fungující od roku 1999. Zabývá se prodejem a servisem zejména počítačové techniky a spotřební elektroniky. Ke svým zákazníkům přistupuje individuálně a poskytujeme jim co možná nejvyšší kvalitu produktů a poskytovaných služeb včetně poradenství.

Prohlédnout naživo

Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš kontaktní formulář.
Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.